14 czerwca, 2021

Każdy trening znacząco obciąża mięśnie, które w konsekwencji są obolałe. Aby mogły się zregenerować, będą potrzebowały odpoczynku. Mowa tutaj nie tylko o przerwie w ćwiczeniach, ale także o odpowiedniej diecie, która znacznie zmniejszy ryzyko kontuzji. Dobrym sposobem jest również roller wibracyjny, który sprawi, że Twoje ciało szybciej zregeneruje się po dużym wysiłku fizycznym. Aby jednak… Read more »

14 czerwca, 2021

Rok 2020 był dla wielu ludzi trudnym czasem. Szczególnie osoby, który zmuszone były udać się na „domową kwarantannę”, czyli pracę Home Office odczuły brak ruchu, a także częstsze niż dotychczas bóle, szczególnie w okolicach kręgosłupa. Wszystko za sprawą złej pozycji ciała, jaką przybieraliśmy w czasie pracy zdalnej. Miękka kanapa i laptop na kolanach nie były… Read more »

13 czerwca, 2021

Cellulit to defekt kosmetyczny, z którym boryka się wiele osób, nie tylko kobiet. Wspomniany mankament może pojawić się w każdym momencie naszego życia, bez względu na to czy jesteśmy szczupli, czy mamy kilka nadprogramowych kilogramów. Jeżeli borykasz się z tym problemem, dziś chcemy przekonać Cię, że roller wibracyjny będzie doskonałym rozwiązaniem. Ten przyrząd doskonale wpływa… Read more »

13 czerwca, 2021

Roller wibracyjny, a także jego odmiany klasyczne bez wspomagania wibracyjnego stały się ostatnio niezwykle popularne. Przyrząd ten z chęcią użytkują profesjonaliści, jak i amatorzy. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to doskonała forma autoterapii. Jeśli dobrze ją zastosujesz, rezultaty odczujesz już po pierwszym użytkowaniu. Jeśli zatem należysz do osób aktywnych fizycznie, którym zależy na lepszych… Read more »

13 czerwca, 2021

Ćwiczyć regularnie? Wiesz zatem jak istotna jest odpowiednia rozgrzewka oraz regeneracja mięśni po treningu. Mając na uwadze fakt, że nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, poruszamy ten niezwykle ważny temat. W tym wpisie chcemy pokazać Ci sposoby, które pomogą odpowiednio przygotować ciało do wysiłku fizycznego, a także ochronić je przed bolesnymi urazami i kontuzjami… Read more »

13 czerwca, 2021

Systematyczne ćwiczenia sprawiają, że sportowa forma rośnie. Pamiętaj jednak, że nie tylko trening jest w tym przypadku istotny. Na naszą formę oraz wygląd sylwetki, o czym zapomina wielu początkujących sportowców, duży wpływ ma także regeneracja mięśni po treningu. Stworzenie im odpowiednich warunków do odpoczynku pozwala na ich prawidłowy wzrost oraz zdrowy rozwój. W jaki sposób… Read more »

11 czerwca, 2021

Osoby, które chcą zachować odpowiednią kondycję, a jednocześnie prawidłowo zadbać o swoje ciało, nie powinny zapominać o specjalistycznych przyrządach do masażu, które pozwolą im odpowiednio zadbać o mięśnie. Jedną z form ćwiczeń jest rolowanie. Co warto o nim wiedzieć? Jaki ma wpływ na ciało człowieka? Dlaczego wałek do masażu wibracyjnego będzie doskonałym wyborem? Z artykułu… Read more »

24 maja, 2021

Pistolet do masażu jest jednym z nowszych urządzeń, jakie pojawiły się na rynku. Choć na pierwszy rzut oka produkt prezentuje się skromnie, w rzeczywistości jest bestią, która jest w stanie rozprawić się z największym bólem. Dla wielu wygląd tego masażera jest co najmniej dziwny. Bardziej bowiem przypomina młotek lub inne narzędzie budowlane, ale z pewnością… Read more »

24 maja, 2021

Masaż wibracyjny i regeneracja organizmu odgrywa ogromną rolę nie tylko w sporcie. To właśnie od niej zależy, zwiększenie zdolności wysiłkowej. Choć o masażu wibracyjnym i regeneracji dużo mówi się w kontekście treningów sportowych, każdy, kto chce zadbać o swoje zdrowie powinien pomyśleć o dobroczynnym wpływie wspomnianej terapii. Jaki wpływ może mieć masaż wibracyjny na ciało… Read more »

24 maja, 2021

Zapewne zauważyłeś, że dużo piszemy o tym, jak istotna jest po treningowa regeneracja. Jeżeli Ty również uważasz tak jak my, powinieneś wspomniany element włączyć do swoich regularnych treningów. Jeżeli jednak nie masz czasu na aktywność fizyczną, znajdź rozwiązanie tego problemu. Jednym z nich jest z pewnością masażer Hypervolt stworzony przez firmę Hyperice — lidera w… Read more »