20 października, 2020

Każdy, komu zależy na dogłębnym masażu z użyciem wałka, powinien skupić swoją uwagę na produkcie oferowanym przez Hyperice. Roller wibracyjny Vyper 2.0. to doskonały sposób  na doskonałe rozluźnienie spiętych podczas treningu mięśni, a także odprężenie po ciężkim dniu pracy. Co więcej, dzięki masażowi przed treningiem, użytkownik jest w stanie przygotować swoje ciało do intensywnego wysiłku.… Read more »

20 października, 2020

Przyglądając się rynkowi przyrządów rehabilitacyjnych, nie sposób nie zauważyć, że rollery wibracyjne stają się coraz bardziej popularne. Można je znaleźć nie tylko w gabinecie fizjoterapeutów, ale także w klubach fitness czy siłowniach. Wielu użytkowników stosuje je także w wielu domach, w których mieszkańcy ćwiczą z nimi na własną rękę. Czym jest roller wibracyjny i jak… Read more »

15 września, 2020

Masaż z użyciem rollera jest doskonałym rozwiązaniem przed i po treningu. Służy nie tylko regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym, ale także odpowiedniemu przygotowaniu ich do ćwiczeń. Atestowany wałek Roller QS ROLL sprawia, że użytkownik odczuwa znaczną poprawę elastyczności mięśni, a także ich rozluźnienie.  Roller QS ROLL to urządzenie pozwalające samodzielnie wykonać masaż, w którego toku… Read more »

15 września, 2020

Roller do masażu to urządzenia, które są w stanie pomóc w dbałości o kondycję fizyczną człowieka oraz o jego zdrowy kręgosłup. W czasach, kiedy wielu z nas prowadzi siedzący tryb życia wspomniane urządzenia do masażu mogą okazać się zbawienne. Co warto wiedzieć na ich temat? Które wybrać? Jak użytkować? Pytań rodzi się mnóstwo. Postaramy się… Read more »

7 września, 2020

Twoje spięte mięśnie dają Ci się we znaki? Po raz kolejny się przetrenowałeś? Z pomocą może przyjść masażer ręczny Hyperice Hypervolt, które sprawi, że raz na zawsze zapomnisz o bólu. Chcesz być kolejnym zadowolonym posiadaczem tego sprzętu? Skontaktuj się z nami.  Czym jest  masażer ręczny Hyperice Hypervolt? Hyperice Hypervolt to narzędzie, które zawojowało świat. Od… Read more »

7 września, 2020

Marzysz o rozluźnionych mięśniach i braku bólu? Zależy Ci na masażu trudnodostępnych miejsc, gdzie nawet wprawne ręce masażystów nie są w stanie dotrzeć? Jest na to rozwiązanie. Piłka wibracyjna do masażu Hypersphere to jeden z najskuteczniejszych przyrządów, które zapewni uczucie rozluźnienia.  Wspomniany produkt został skonstruowany w sposób, który pozwala mu dotrzeć do mięśni głębokich. Dodatkowo… Read more »

2 września, 2020

Kręgosłup codziennie musi walczyć z zakłóceniami równowagi — podczas jazdy samochodem, w czasie pracy siedzącej i w wielu innych sytuacjach. Ciągłe napięcie oraz koordynacja odchyleń powoduje pojawienie się bólu. Dyskomfort fizyczny znacznie utrudnia funkcjonowanie. Jeżeli zatem odczuwasz ból pleców lub pośladków, przyszedł czas na to, aby zastanowić się, czy poduszka na guzy kulszowe nie będzie… Read more »

28 sierpnia, 2020

Idealny produkt do masażu wibracyjnego — czy taki istnieje? W świecie, w którym coraz częściej jesteśmy zasypywani nowinkami technologicznymi, ciężko dojść do tego, co jest dla nas najlepsze. Tak jest jeśli chodzi o wyposażenie domu, czy elektronikę. Tak również będzie, jeśli będziemy szukać dopasowanego do nas i naszego ciała urządzenia do masażu. Wybierając odpowiedni produkt,… Read more »

27 sierpnia, 2020

Ciężki dzień pracy sprawia, że wielu ludzi szuka wytchnienia, relaksu i odpoczynku. Obejrzany na kanapie film, czy spacer po lesie nie zawsze sprawiają, że człowiek czuje się wypoczęty. Dlatego dobrym rozwiązaniem może okazać się masażer ręczny, który nie tylko wpłynie na dobre samopoczucie, ale sprawi, że spięte mięśnie się rozluźnią, a skołatane nerwy odejdą w… Read more »